Dělá vám starosti horko v létě? Přečtěte si tipy, jak si s ním poradit

Obsah článku:
  1. Mobilní klimatizace
Většina z nás se těší na letní měsíce a už jen při pomyšlení na ně se nám vybaví, dovolená u moře, dlouhé dny strávené s přáteli na koupališti nebo u vody, ledové tříště a zmrzliny najdeme téměř všude. Tyhle věci jsou super, bohužel nedokážeme si je užít naplno při horkém letním vzduchu. Zhoršuje nám spánek, a hlavně soustředěnost například při práci. Samozřejmě všichni nemáme bazén, do kterého si můžeme kdykoliv skočit. Existují i jiné možnosti, jak se s horkem vypořádat i v panelovém domě.
  • Dodržujte pitný režim – kdykoliv během dne nezapomínejte, nalít si sklenici čisté studené vody a třeba, si ji dochutit limetkou, mátou nebo citronem.
  • Dbejte na větrání – neměli bychom větrat celý den, a naivně si myslet, jak děláme správnou věc. Když necháváme okna otevřená přes horké letní dny, tak si naopak vyhříváme byt a pouštíme teplý vzduch do vnitřních prostorů. Vyvětrejte ráno a poté, až večer.
  • Kvalitní spánek – k pohodlnému usínání vám pomůže Mobilní klimatizace. Ta vyvětrá horký vzduch ven z místnosti.
Tip: Přečtěte si, jak vás od horka zachrání mobilní klimatizace.

Mobilní klimatizace

Je užitečná v mnoha ohledech. Ať už si potřebujete vyvětrat doma a užívat si pohodlný chládek, při sklenici vína s přáteli. Nabízí se také možnost přenést klimatizaci kdekoliv uznáte za vhodné a kde je potřeba. Zpříjemnit si víkend s rodinou na chatě a nemuset se celý den potit v úmorných letních dnech, už není takový problém. S pořízením mobilní klimatizace taky nebude žádný "finanční" problém, jelikož je v jiné cenové skupině než klimatizace nástěnné a její pořízení není nějak nákladné. Poohlédnout se po ní můžete v tomto e-shopu. V nabídce najdete také designový ventilátor a vysoce výkonné ochlazovače vzduchu do haly. V dalších e-shopech od eprofi.cz s.r.o. pak například lešenářské vrátky, vibrátory betonu, odlvhčovače vzduchu, mobilní topidla a hladičky na beton.

Publikováno: 25. 05. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Laura Kubešová